Může někdo zastavit Annu van der Breggen na mistrovství světa?

Anna van der Breggen zpečetila titul Women's WorldTour s ambicemi, které se nyní obracejí k mistrovství světa

Vzhledem ke konci ženského WorldTour minulý víkend na Madrid Challenge na la Vueltě ve Španělsku byla potvrzena dominance Anny van der Breggen, která zajistila ženský WorldTour.

Navzdory tomu, že van der Breggen nejezdil v posledním závodě sezóny, udělal během sezóny dost na to, aby získal celkový titul díky výhrám v Liege-Bastogne-Liege, Amstel Gold a Giro d'Italia femminile. ostatní.

Van der Breggen porazil Annemiek Van Vleuten z Orica-Scott a Katarzynu Niewiadoma (WM3 Pro Cycling) na cenu navzdory jejich tvrdé konkurenci v průběhu roku.

Toto následovalo po výjimečném roce 2016, kdy Nizozemka vyhrála silniční mistrovství Evropy a také získala zlato v olympijském silničním závodě a bronz v olympijské časovce.

Tato téměř nezastavitelná forma způsobila, že tento 27letý favorit převezme tento měsíc duhový dres v norském Bergenu.

S valivým parkúrem a silným týmem za ní bude van der Breggenová vstupovat do silničního závodu jako žena, která se nejvíce bojí toho, čeho bude během závodu schopna.

Vzhledem k tomu, že závod bude mít 8 kol na 19,1 km dlouhém okruhu, jezdci vystoupají na Lososí kopec pokaždé, když se zeptají. 1,5 km na délku v průměru 6,4 %, tento test vyhovuje působivým vlastnostem van der Breggen a mohl vidět, jak si zajistila svůj první duhový dres.

Do karet van der Breggenovi nehraje jen rolující parcour. Pomáhá jí, že její nejdivočejší soupeři budou spoluhráči v sobotu 23. září.

Druhá nejlepší jezdkyně tohoto roku je shodou okolností také Holanďanka. Annemick Van Vlueten byla v poslední době největší výzvou van der Breggena, ale oba budou společně nosit nizozemský pomeranč.

Potom se podíváme na Marianne Vos, trojnásobnou mistryni světa v silničních závodech a pravděpodobně nejlepší cyklistku všech dob. Navzdory tomu, že se Vos téměř vrátila ke svému nejlepšímu dominanci, bude s největší pravděpodobností muset držet krok za van der Breggenem.

Pak se pusťte do časovky světové třídy a domácí Ellen Van Dijk a najednou si uvědomíte panovačný charakter nizozemského týmu.

Největší výzva Van der Breggena k titulu by s největší pravděpodobností přišla z Británie, s bývalou šampionkou Lizzie Deignanovou, která by se hodila do smyček Bergenu.

Přestože plánuje být na závod fit, operace na odstranění slepého střeva zafixovala Deignanovou přípravu a bude sporné, zda nastoupí do závodu ve špičkové formě.

Vítězka Madrid Challenge pro la Vueltu Jolien D'hoore by byla významnou hrozbou, kdyby závod skončil sprintem, ale Belgičanka již přiznala, že trať je pro ni příliš obtížná.

Nelze ignorovat další výzvy, protože Niewiadoma a Američan Coryn Rivera (tým Sunweb) jsou více než schopni porazit van der Breggena mnoha způsoby.

Se silou nizozemského týmu a létající formou van der Breggena to však zažije nezapomenutelnou jízdu, aby vyrvalo panenský duhový dres létající Nizozemce.

Většina řečí kolem mistrovství světa se týkala toho, zda Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) bude pokračovat ve své pevnosti na duhu a dokáže zajistit rekordní třetí titul v mužské elitě v řadě.

Avšak právě s van der Breggen a ženským elitním závodem jsme mohli být svědky skutečně dominantního výkonu.