Bylo oznámeno šest finalistů bojujících o kontrakt Zwift Academy pro

Obsah:

Jezdci nyní po dosažení finále Zwift Academy zamíří do Španělska

Bylo oznámeno šest finalistů soutěžících o profesionální smlouvu prostřednictvím Akademie Zwift 2019. Tři muži a tři ženy, kteří porazili 68 000 soutěžících v úvodních kolech a semifinále, se nyní utkají ve finále, které se bude konat letos v prosinci v jižním Španělsku, aby získali smlouvy s ženským týmem Canyon-Sram a NTT. tým mužů do 23 let.

Do finále žen se postaví Catherine Colyn z Jihoafrické republiky, bývalá mistryně republiky v silničním závodě do 23 let, Australanka Jessica Pratt, která se dříve umístila v top 10 na silničním závodě juniorek na mistrovství světa žen, a Samara Shepard Nového Zélandu, mnohonásobný národní šampion MTB.

Na straně mužů bude losování Dew Christensen z Nového Zélandu, který závodil na silničním závodě mistrovství světa juniorů v Harrogate, student strojního inženýrství z Nizozemska Mathijs Loman a cyklokrosař Campbell Pithie, rovněž z Nového Zélandu.

Posledních šest nyní zamíří do Španělska, kde bude trénovat s profesionálními týmy, než týmoví trenéři a jezdci v prosinci rozhodnou o vítězi.

Předchozí vítězka akademie Zwift Ella Harris dosáhla v roce 2019 působivého vítězství v dresu mladého jezdce na květnové Vueltě a Burgos a také čtvrtého místa v obecné klasifikaci na Colorado Classic v srpnu.