Závody (Říjen 2020)

Tento chlap rozdrtil Ironman Texas na tlustém kole

Kevin Emge, vyzbrojený tlustým kolem, nasadil vlastní kolo na cyklistickou část závodu Ironman Texas.

Čtěte Více
Světy tlustých kol se staly - a bylo to úžasné

Zahajovací mistrovství světa v cyklistice v tlustých kolech, které se konalo v Crested Butte v Coloradu, by vás mohlo zajímat jinak o zimní cyklistice.

Čtěte Více
Annemiek van Vleuten zvítězil s přímým vedením Giro Rosa

Druhé místo obsadila Anna van der Breggen, třetí místo získala Amanda Spratt a Marianne Vos vyhrála čtyři fáze.

Čtěte Více
Jaká je průměrná rychlost Tour de France Pro a jak je porovnáte?

Rozebíráme některé klíčové metriky výkonu nejlepších cyklistů na světě, abychom zjistili, jak byste se nashromáždili.

Čtěte Více
2019 Giro Rosa bude vzrušující. Zde je návod, jak to můžete sledovat.

Jeden z nejzajímavějších závodů ženského cyklistického kalendáře.

Čtěte Více
Lael Wilcox se chce stát první ženou, která vyhraje divizi Tour

Wilcox se zaměřuje na bezprecedentní vítězství ve Skalistých horách.

Čtěte Více
Téměř se to stalo z existence. Nyní je legendární závod v New Yorku na kole opět zapnutý.

Úterní noční série na Floyd Bennett Field je na rozdíl od jiných závodů v New Yorku. Letos se to téměř nestalo.

Čtěte Více
Jak bývalý ultrarunner bez cyklistického trenéra vyhrál špinavou Kanzu 200

Rockwell má jen pár let zkušeností s cyklistickými závody, ale stále vyhrála ženské pole v Dirty Kanza.

Čtěte Více
Seznamte se s Racerem, který vyhrál špinavou Kanzu 200 za méně než 10 hodin

Colin Strickland překonává rekordy, vzdoruje očekáváním a užívá si jízdy.

Čtěte Více
Sledujte Mistrovství světa v silniční dopravě USPro

USA Cycling tento víkend streamuje závod zdarma. Zde je návod, jak to sledovat.

Čtěte Více
Jak sledovat mistrovství světa v silniční cyklistice v roce 2017

Mistrovství světa v silniční cyklistice v roce 2017 začíná tento týden. Tady je koho sledovat - a jak streamovat veškerou akci z televizoru nebo smartphonu.

Čtěte Více
V zákulisí na Mistrovství světa v cyklokrosu UCI 2016

Mistrovství světa v cyklokrosu UCI 2016 v belgickém Zolderu přineslo všechny bláznivé a historičtější okamžiky, než se očekávalo.

Čtěte Více
UCI vyhlašuje plán světového poháru 2013

Kalendář má mezinárodní příchuť, ale postrádá americké místo.

Čtěte Více
Podívejte se na epický povrch Cole House na Fat Bike Birkie

House rozpoutal 30 mph sprintu, aby skončil na třetím místě v ročním závodě na tukových kolech.

Čtěte Více
Double Amputee soutěží v RAAM na handcycle

Poté, co André Kajlich soutěžil na Panamerickém mistrovství a na mistrovství světa Ironman, považuje RAAM za svou dosud největší výzvu