Všechny nejlepší snímky z Tour of Flanders 2018, vyhrál Niki Terpstra. Fotky: Ofsajd/Presse Sports

Sledování Tour of Flanders v roce 2018 bylo zábavné a vypadalo to jako náročné na jízdu, ale ve skutečnosti to nemusí být jedno z vydání závodu, na které se v nadcházejících letech díváme jako na „epické“. I tak se ale objevily fantastické fotky z dlažebních kostek a kopců, díky kterým je trasa tak zajímavá.

Vítězství získal Niki Terpstra (Quick-Step Floors), který odjel svým soupeřům a přemostil se do úniku, předjel tyto tři jezdce na Oude Kwaremont a jel pryč, zůstal s přehledem přes Paterberg.

obraz
obraz

Chasing Terpstra byl mladý Mads Pedersen. 22letý jezdec Trek-Segafredo se držel na druhém místě a velká část chatu po závodě nebyla o vítězi dne, ale o tomto mladém jezdci.

obraz
obraz

Dříve toho dne bylo vítězství Anny van der Breggen v ženské Tour of Flanders ještě dominantnější než vítězství Terpstra, ale fotografie z tohoto závodu jsou zdánlivě nedostupné prostřednictvím naší obvyklé agentury (budeme se snažit).

obraz
obraz

Tento víkend se koná nejlepší závod v cyklistickém kalendáři na dlážděných cestách severní Francie s ročníkem Paris-Roubaix 2018.

Stejně jako Flandry bude Roubaix od začátku až do konce na Eurosportu, takže zapomeňte na nedělní klubový běh jen pro tentokrát a udělejte si pohodlí na celodenní sledování.